اطلاعیه مهم

 با توجه به اطلاعیه تعطیلی مدارس، آزمون نوبت اول عربی فردا، سه شنبه به بعد از آخرین امتحان نوبت اول موکول شده و تاریخ دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد. “معاونت دبیرستان دوره اول مشكاة “

 

💠اطلاعیه تکمیلی فعالیت مدارس و نحوه برگزاری امتحانات در ۱۳دی ماه ۱۴۰۱؛

✅مدارس نواحی پنجگانه تبریز، خسروشاه، ایلخچی و شهر جدید سهند و مدارس شهری اسکو و دهستان باویل در تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت های صبح غیرحضوری است

✅فعالیت مدارس نواحی پنجگانه تبریز، خسروشاه، ایلخچی و شهر جدید سهند و مدارس شهری اسکو و دهستان باویل در تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت صبح ۱۳دی ماه ۱۴۰۱ غیرحضوری بوده و امتحانات نهایی و هماهنگی پایه نهم به صورت حضوری برگزار می شود.

✅به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک تبریز به نقل از اداره کل، در پی تداوم آلودگی هوا و بر اساس تصمیم کارگروه اضطرار آلودگی هوا مدارس شهری و روستایی نواحی پنجگانه تبریز، خسروشاه و ایلخچی و شهر جدید سهند و مدارس شهری اسکو و دهستان باویل در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس دولتی و غیردولتی در شیفت های صبح روز ۱۳دی ماه ۱۴۰۱ غیرحضوری بوده و برگزاری امتحانات داخلی مدارس روزانه عادی طبق اعلام بعدی اطلاع رسانی و برگزار خواهد شد.

✅بر اساس این گزارش تاکید می شود: امتحانات هماهنگ پایه نهم مدارس بزرگسالان ,داوطلبان آزاد و مدارس از راه دور به صورت حضوری در زمان موعد برگزار می شود.

اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی
روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک تبریز